fbpx
Çalışma: Pazartesi'den Cuma'ya 09:00-18:00 arası
 PVC Kaplı Tel Klips ve Maske Teli

PVC Kaplı Tel Klips ve Maske Teli

PVC Kaplı Tel Klips

PVC kaplı tel klipsler genel itibari ile 8cm uzunlukta olurlar ve yine standart olarak beyaz renktedirler. Tel klips malzemeleri ile bir torba veya poşet içindeki ürünlerin paketlenerek muhafaza edilmesi için torba ağzını kapatmak amacıyla kullanılır.

Aynı zamanda çiftçi mahsullerinin yetiştirilmesi esnasında fidan ile beraber destek olması için toprağa dikilen kazıklara ekilen fidanı sabitlemek amacı ile tarla ve seralarda yaygın olarak kullanılır.

Kullanım alanı oldukça geniş olan PVC kaplı tel klips malzemeleri beyaz eşya, küçük ev aletleri ve çeşitli elektronik cihazlardaki içindeki bağlantı kablolarında ve kablo demetlerinde yaygın olarak kullanılır.

Çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılan PVC tel klips malzemeleri medikal sektöründe yüz cerrahi maskelerin burun bölgesine sabitlenmesi için yardımcı eleman olarak kullanılır.

Tıbbı Maske Nedir?

Halk arasında yüz maskesi olarak bilinen ve medikal sektörde N95 maskeler veya tıbbi maske olarak nitelendirilen yüz maskesi, ortamdaki toz, duman, sis başta olmak üzere insan sağlığını tehdit edebilecek zararlı, bulaşıcı ve ölümcül virüs tehlikesinden, bakteriler gibi bulaşıcı, zararlı kirleticilerden diğer maske türlerine göre çok daha yüksek oranda koruma sağlar.

tel klips maske teli
PVC Kaplı Tel Klips ve Maske Teli

Cerrahi tıbbi yüz maskelerinin filtrasyon özelliği yüksek seviyede olmasının yanında solunumun da kolay bir şekilde yapılması özelliğiyle çok daha fazla tercih edilme sebebidir.

Medikal sektörde yüz maskesi yapımında çok fazla tercih sebebi olan cerrahi maskelerin olmazsa olmazlarından biri olan tel klips ürünleridir.

 

Maske Teli Burun Klipsi

Burun bölgesi için kullanılan Maske Teli Tel Klips ürünlerimiz kolayca bükülebilme özelliğine sahiptir. Tel klips ürünlerimizin bu özelliği sayesinde cerrahi maske olarak bilinen tıbbi yüz maskelerinin kullanıcının mevcut yüz yapısına göre şekillendirilebilerek yüzüne stabil bir şekilde oturmasını sağlamaktadır.

Tamtel Kablo olarak aynı zamanda PVC Granür üretimini de yaptığımızdan dolayı üretmiş olduğumuz pvc kaplı tel klips ürünlerimizde kullandığımız yüksek kalitedeki tellerin etrafını yine yüksek kalitede pvc granül ürünlerimiz ile kaplayarak yapmaktayız. Bu açıdan PVC kaplı tel klips ürünlerimiz medikal amaçlı kullanılan burun klipsleri maskelerde herhangi bir problem meydana getirmemektedir.

Tel klipslerimizdeki teli tamamen sarıp çevreleyen hammadde kullanımını sizlerin taleplerine göre PVC, Koaksiyel kablolarda da kullanılan Polietilen veya Moblen olarak belirleyerek üretimleri yapmaktayız.

 

Tek ve Çift Tel Klips

Tek telli maske teli, çift telli toz maske teli veya burun klipsi olarak bilinen ve medikal sektörü için cerrahi, tıbbi yüz maskesi üretimi yapan üretici firmalara özel olarak tasarlanan burun klipsi tek kullanımlık maskelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

pvc kaplı tel klips
PVC Kaplı Tel Klips

Burada özellikle çift telli klips ürünü ambalaj sektöründe, gıda sektöründe ve medikal sektöründe daha çok talep edilmektedir. Tel klipsler müşterilerin istedikleri standartlara göre yapılabilmektedir. Ambalaj sektöründe çift telli klipslerin tercih edilme sebepleri arasında ürün ambalajının mağaza veya depo rafında düzgün olarak durmasını sağlamaktır.

Ayrıca tek kullanımlık maskeler için özel olarak tasarlanarak üretilen çift telli burun klipsi, yüz maskesinin kullanıcı tarafından esnek bir şekilde sağlam ve daha rahat taşınmasının yanında yüz maskesinin kullanıcının yüz şekline göre uyum sağlamasını ve kullanıcının tel klipsli maskeye daha rahat müdahale edebilmesini sağlamaktadır.

 

Klips Teli

Tamtel Kablo olarak aynı zamanda PVC Granür üretimini de yaptığımızdan dolayı üretmiş olduğumuz pvc kaplı tel klips ürünlerimizde %100 yerli olarak ürettiğimiz yüksek kalitedeki tellerin etrafını yine yüksek kalitede pvc granül ürünlerimiz ile kaplayarak yapmaktayız. Klips telini yüksek kalitede metalden ürettiğimizden dolayı paslanmalara karşı tamamen korumalıdır. Bu açıdan PVC kaplı tel klips ürünlerimiz de medikal amaçlı kullanılan burun klipsleri maskelerde herhangi bir problem meydana getirmemektedir.

tel klips maske teli
PVC Kaplı Tel Klips ve Maske Teli

Hangi Tel Klips Nerede Kullanılır?

Tel klips ürünleri medikal sektörde kullanılmak amacı ile maske üreticilerine uygun olarak, otomatik paketleme ve bağlama makinalarında kullanılmaktadır. İsteğe göre her türlü renkte, boyutta, uzunlukta üretimi yapılabilmektedir.

Eğer poşet veya kablo gibi bir şeyin bir arada tutulması, birbirine bağlanması gerekiyorsa, ağzını kapatmak gerekiyorsa bu alanlarda da tel klips imdada yetişecektir.

Çift tel klipslerle unlu mamüllerin poşetlerini kapamakta kullanabilirsiniz. Ayrıca çift tel klips malzemelerinin virüs engelleyici N95 cerrahi maske gibi FFP1, FFP2, FFP3 tipi maskelerde ve toz maskelerinde rahatlıkla yüzün şeklini alarak yüz bölgesine tam bir şekilde oturmasını sağlamasından dolayı önemi oldukça büyüktür.

pvc kaplı tel klips

1 Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir