Tamtel Kablo Hakkında

1991'den Bu Yana

Tamtel Kablo %100 öz sermayesiyle 1991 yılında, alçak gerilim kabloları ile sektöre ilk adımını atmıştır. 

1995 yılı itibari ile kablo üretim kapasitesini artırmak için fişli kablo ve beraberinde kablo gruplama sektörüne girmiştir.

2000 yılında ürün çeşitlerinde zayıf akım kabloların üretimine başlamış, bu sektörde ürün yelpazesine her geçen gün genişletmiştir.

2011 yılında kablonun ana hammaddelerinden olan PVC granül üretimine başlamıştır. 

Bugün Tamtel Kablo, İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan 3000 m² entegre tesislerinde, enerji kabloları, koaksiyel kablolar, sinyal ve kontrol kabloları, telefon kabloları, CCTV kamera kabloları, halogen free kablolar, fişli kablolar, kablo gruplama, asansör kabloları, özel kablolar, Pvc granül ve Pvc hortum gibi başta kablo üretimi ve birçok ürünün üretmini gerçekleştirmektedir.

Konusunda uzman, bilgi ve deneyim sahibi 50′ ye yakın çalışanı ile Tamtel Kablo, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. 

Üretiminin tamamını tek bir tesiste gerçekleştiren Tamtel Kablo,  kalite anlayışından ödün vermeden  CE, ROHS, REACH ve ISO 9001:2008 standartlarına uygun şekilde ürünler imal etmeye devam etmektedir. 

Tamtel Kablo Olarak Kısaca Vizyon ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ
Sektörde öncü, hizmetinde örnek, müşterinin ilk tercih ettiği saygın ve güvenilir bir marka olmak.
 
 
MİSYONUMUZ
Kaynaklarımızı etkin kullanarak, topluma ve çevreye duyarlı, yenilik ve gelişmelere açık, kaliteyi ön planda tutarak en iyi ürün ve hizmeti sunmak.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız Değer Anlayışımızdır

Sahip olduğu değerleri koruyarak istikrar içinde büyüyen küresel ölçekte rekabet gücüne sahip bir dünya markası olmak için üretiyoruz. 

Tamtekl kablo hakkında bilgi