fbpx
Çalışma: Pazartesi'den Cuma'ya 09:00-18:00 arası
 Fişli Kablo Üreticileri

Fişli Kablo Üreticileri

FİŞLİ KABLOLAR

fişli kablolar
2,5 A Fişli Kablolar

Kabloda olan deneyimimiz ile genişleyen firmamız 1995 yılında fişli kablo üreticileri arasında yer almıştır.Fişli kablo ve beraberinde kablo gruplama üretimlerini profesyonel bir şekilde üretimine devam etmekteyiz. Topraklı ve topraksız fişli kablo üretiminde değişen teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ürünü sizlere sunmak öncelikli tek hedefimizdir.

Fişli kablolar genel itibari ile beyaz eşyalar başta olmak üzere diğer küçük ev aletleri,cilt bakım aletleri, evlerdeki, işyeri veya ofislerdeki tüm elektrikli ev aletleri kullanımında olduğu gibi diğer tüm makinelerde, elektronik cihazlarda kullanıma uygun sağlam ürünlerdir. Fişli kablolara uyumlu olan tüm priz tiplerinin bulunduğu, ülke içinde ve sınır ötesindeki diğer tüm ülkelere ihraç edeceğiniz cihazlarda kullanabileceğiniz ürünlerdir.

FİŞLİ KABLOLAR ve ÇEŞİTLERİ

10 A Topraksız Fişli Kablo, 16 A Topraklı Fişli Kablo, 2,5 A Fişli Kablo, Power fişli kabloları, Teyp fişli kabloları, monitör fişli kabloları ve daha birçok amaç için rahatlıkla kullanılan fişli kablo gruplarını çeşitli elektronik aletlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

10 A akıma kadar tüm elektrikli ev aletlerinde kullanılan ve topraklı bağlantı şekli gerektirmeyen beyaz eşyalarda, küçük ev aletlerin yanında diğer tüm benzer makinelerde 10 A topraksız fişli kablo ürünleri kullanıma son derece uygundurlar ayrıca elektrikli süpürge ve saç kurutma makinalarında oldukça yaygın olarak kullanılır olan genel bir fiş tipidir.

 

power kablolar
16 A Power (Monitör Kablosu) Fişli Kablolar

 

Topraklı bağlantı gerektirmeyen bir diğer fişli kablo ürünü de 2,5 A fişli kablodur. Bu kablo türü küçük ev aletleri, elektrikli ev aletleri, cilt bakım aletleri, beyaz eşya gibi 2,5A akıma kadar olan diğer tüm makine ve cihazlarda kullanıma uygun üründür. 2,5 A Fişli Kablo daha çok yaygın olarak küçük daha çok akım gereksinimine ihtiyacı olan el blenderından vantilatörlere kadar ve elektrikli ev aletleri, alarm cihazları, aydınlatma malzemeleri, reklam malzemeleri gibi cihazlarda yaygın bir şekilde kullanılır fişli kablo türüdür.

TEYP FİŞLİ KABLOLAR
Teyp Fişli Kablolar

Artık fişli kablo üretimi genel olarak yan ürün olmaktan çıkmış ve artık başlı başına bir fişli kablo sektörü haline gelmiş durumdadır. Tamtel Kablo olarak üretimini yaptığımız fişli kablo ürünlerimizi, bu kablo türünü kullanan ülkelerin standartlarına da uygun olarak üreterek, fişli kablo ürünlerimizi yurtiçi piyasası ve yurtdışı için de üretimlerimizin sürdürmekteyiz.

Fişli kablo üretimlerimizi son sistem teknoloji ile üretimini yapmaktayız.

 

FİŞLİ KABLO İMALATI

Üretim bandımızdaki fişli kablolar ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi standartlarında üretilmektedir. Ayrıca fişli kablo ve diğer tüm ürünlerimiz CE, RoHS standartları ile sertifikalandırılarak üretilmektedir.

Tamtel Kablo olarak fişli kablo başta olmak üzere diğer tüm üretimlerimizde kaliteyi ve insan sağlığını birinci planda tutuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kablo alanındaki ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılayarak sizlere yarar sağlama çabası içindeyiz. Ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek çalışmalarımız devam etmektedir.

 

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir